ما تیمی از طراحان و مهندسان متعهد هستیم که در یک امر مشترک متحد هستیم:

زندگی نوزادان و والدین را آسان تر ، بهتر و با لمس منحصر به فرد تر کنید.

درباره آدامکس

آدامکس یک شرکت معتبر است که در بازار لهستان و اروپا فعالیت می کند و دارای بالاترین کیفیت کالسکه می باشد. 

سالهاست که تلاش می کند انتظارات شما را به بهترین وجه ممکن برآورده کند ، به همین دلیل از مواد باکیفیت استفاده می کند ، به جزئیات ، طرز کار دقیق و همچنین عملکرد و سادگی استفاده از کالسکه های خود اهمیت می دهد. آدامکس با اشاره به آخرین روندهای جهانی مد ، راه حل های مدرن و انواع رنگ جالب ارائه می دهد .

هدف ما این است که محصولات ما به بهترین وجه در خدمت شما و فرزند شما باشند. محصولات آدامکس کیفیت بالای ایمنی را دارا میباشد .

کالسکه های ما توسط استانداردها و گواهینامه های اروپایی تأیید شده است الزامات استانداردهای فنی اروپا ، علامت ایمنی لهستانی. ماتضمین میکنیم که محصولات آدامکس راحتی .آرامش و امنیت شما و فرزندتان را فراهم میکند.

درباره مهرآوران آنیتا هانی

شرکت مهرآوران آنیتا هانی از سال 1384 دربخش واردات و توزيع محصولات مورد نیاز کودک كودك فعاليت مي كند.

این شرکت تخصصا در زمينه واردات و توزيع نياز كودك از اقلام سيسمونی ،‌ كالسكه و سرويس اتاق کودک فعاليت مي كند.

اين شرکت با تجربه ي واردات سالهاي متمالي از اروپا، در بازار ايران با برند كالسكه ی آدامکس ( ADAMEX ) از لهستان شناخته شده است.

هم اكنون اين شرکت ضمن همكاري با برندهاي مختلف اروپايی ،‌ نمايندگي انحصاري های برند کالسکه و صندلی ماشین (KIDDY ) از آلمان (KINDER KRAFT) از لهستان (BREVI) از ایتالیاو سرویس اتاق کودک (SAUTHON ) ازفرانسه را در ايران در اختيار دارد.

اين برندها بزرگترين و شناخته شده ترين ها در اروپا مي باشند كه در كشورهای اروپايی و آمريكايی جزو انتخاب های نخست مادران مي باشند.

خواسته اوليه ي ما كسب بزرگترين سهم بازار كالاي كودك بويژه در بين كالاهاي وارداتي و لوكس می باشد.

هدف اين شرکت تامين آسايش ،‌ ایمنی و راحتی نوزادان سرزمين مادری مان ايران میباشد.

خبرهای جدیدی درراه است ……